ul. Sadowa 34, 61-657 Poznań

tel. 61 826 68 52 fax 61 826 82 66

e-mail: marfa@marfa.pl

www.marfa.pl

MARFA   Biuro Handlowo – Consultingowe

Firma Marfa została założona w 1998 r. Od samego początku działalności zajmuje się dystrybucją folii przeznaczonych do produkcji frontów meblowych. Początkowo były to folie renomowanej niemieckiej firmy ALKOR.

Nasza firma jest trzykrotnym laureatem Gazeli Biznesu. od 2009 roku działamy jako przedstawiciel Hunter Plastics (EUROPE) Limited z Irlandii i obejmuje swoim zasięgiem sprzedaż tej marki w Polsce oraz na Białorusi, Litwie, Łotwie, Estonii, Czechach, Słowacji i części Rosji.

Oferowane folie odpowiadają najwyższym światowym standardom jakościowym. Posiadają certyfikaty oraz gwarancje potwierdzone przez niezależne laboratoria badawcze takie jak FIRA, SGS, etc. Odznaczają się podwyższoną odporność na zarysowania oraz na działanie promieni słonecznych (z wyłączeniem folii o wysokim połysku).

Oferta firmy Marfa skierowana jest zarówno do producentów mebli na skalę przemysłową jak i do tych wykonujących indywidualne projekty na zamówienie klienta. Sprzedawane przez naszą firmę folie wyróżniają się nie tylko wysoką jakością użytkową, ale także pięknym i bardzo bogatym wzornictwem. W naszej ofercie znajdują się zarówno folie drewnopodobna i jednobarwne w wykonaniu standardowym i wysokim połysku. Przy wprowadzaniu nowych wzorów opieramy się na wnikliwej analizie rynku, obserwacji aktualnych tendencji i trendów w dziedzinie wzornictwa, a także na doświadczeniu zebranym dzięki kontaktom z naszymi klientami, których życzenia i pomysły staramy się uwzględniać.

W zakresie dostarczanych materiałów znajdują się folie 3D do pras membranowych oraz folie do oklejania płaskich powierzchni, paneli sciennych, futryn drzwi, obudowy głośników, listew przypodłogowych. Od kwietnia 2012 r. jesteśmy także przedstawicielami firmy malezyjskiej SCRM (Sail Crest Rubber Membranen). i zajeliśmy się dystrybucję membran silikonowych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

PRODUKTY

Wśród produktów znajdujących się w ofercie rozróżniamy następujące rodzaje folii:

Folie do pras próżniowych i membranowych drewnopodobne i jednobarwne:
– o podwyższonej wytrzymałości na zadrapania i zarysowania
– wysoki połysk
dla przemysłu fonicznego i wystroju wnętrz do oklejania stali i aluminium ekologiczne folie Finish dla przemysłu meblowego

Dla Was szukamy najlepszych rozwiązań Marfa jest generalnym przedstawicielem firmy Hunter Plastic Limited – producenta folii i oklein meblowych. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem w dziedzinie oferowanych produktów i rozwiązań. Dostarczamy optymalnych jakościowo rozwiązań w najlepszej cenie producenta. W zakresie dostarczanych materiałów mamy folie 3D – do pras membranowych oraz folie do oklejania płaskich powierzchni, paneli sciennych, futryn drzwi, obudowy głośników, listew przypodłogowych. Oferta sprzedaży obejmuje folie 3D i 2D: standardowe do pras próżniowych i membranowych do pras próżniowych o podwyższonej wytrzymałości na zadrapania i zarysowania do pras membranowych o podwyższonej wytrzymałości na zadrapania i zarysowania dla przemysłu fonicznego i wystroju wnętrz do oklejania stali i aluminium ekologiczne folie Finish dla przemysłu meblowego, fonicznego i wystroju wnętrz.

Polecane firmyFirmy meblarskieDodaj ogłoszenie