ul. Bogusławskiego 11, 60-214 Poznań

tel. 61 647 71 22, 61 652 5135 fax 61 866 42 45,

e-mail: info@meblopol.plsklep@meblopol.pl

www.meblopol.pl

Profil działalności

Towarzystwo Gospodarcze Meblopol Sp. z o.o. od wielu lat zaopatruje w materiały i środki techniczne największych producentów mebli, fabryki przemysłu drzewnego, a także tysiące zakładów i warsztatów stolarsko-meblarskich w całej Polsce.

 

Prowadzimy nieustanne poszukiwania coraz to lepszych produktów i rozwiązań technicznych, zapewniając firmie stały rozwój i wzrost udziału w rynku. Naszym celem jest być jak najbliżej Klienta.

Bogata oferta zawiera sprawdzone, najwyższej jakości wyroby znanych krajowych i zagranicznych dostawców.

Ogólnopolska sieć hurtowni posiadających szeroki asortyment klejów, narzędzi, materiałów ściernych, lakierów, bejc, obrzeży i wielu różnych środków technicznych pozwalają na kompleksowe zrealizowanie wszystkich materiałowych potrzeb naszych Kontrahentów.

Każda z naszych hurtowni posiada własny magazyn i środki transportu aby w szybkim czasie reagować na potrzeby rynku.

T. G. Meblopol Sp. z o.o. działa na skalę ogólnopolską, a firma zatrudnia ponad 200 osób, dając im stabilną pracę i możliwość dalszego rozwoju.

Meblopol dysponuje własną grupą profesjonalnych doradców technicznych, posiadających rozległą wiedzę i doświadczenie w aplikacjach przemysłowych oraz wysoko kwalifikowany i liczny zespół handlowców.

Polecane firmyFirmy meblarskieDodaj ogłoszenie